Zoek een hulpverlener in jouw buurt

Zoek nu!

- resultaten

  • Agnes van Loon

    zelfstandige, Bredabaan 141
    2990 Wuustwezel

    0496/74 08 47 
    Agnes.VanLoon@telenet.be 

  • An  Vanderjeught 

    Sint Jozefskliniek, Roeselaarsestraat  47
    8870 Izegem

    0490/11 95 54 
    An.Vanderjeught@sjki.be

  • André  Colpaert 

    PC Sint Amandus, Reigerlostraat 10
    8730 Beernem

    050/79 95 71 
    Andre.colpaert@fracarita.org 

  • Anja Verliefde

    AZ Sint-Elisabeth, Godveerdegemstraat 69
    9620 Zottegem

    093648111
    anjaverliefde@hotmail.com

  • Ann  Soetaert 

    AZ Delta campus stedelijk ziekenhuis , Wilgenstraat 2
    8800 Roeselare

    051/23 61 45 
    ann.soetaert@azdelta.be

  • Ann-Sophie  Jacques 

    Iepersestraat 27/bus1.1
    8800 Roeselare

    0477/23 14 15 
    ann-sophie.jacques@hotmail.com 

  • Anne Huygh

    Zelfstandige praktijk, Onderstraat 96
    9890 Gavere

    0499/73 34 35
    anne.huygh@gmail.com

  • Anne-Cathérine Boutsen

    Zelfstandige praktijk, Jean Mermozgaarde 7
    1150 Sint-Pieters-Woluwe

    0488/09 16 76
    boutsen.ac@gmail.com

  • Anneleen Kimpe

    Patrijsstraat 57
    8432 Leffinge

    0499/94 56 10
    anneleen.kimpe@wgkwvl.be

  • Anneleen Kimpe

    Wit-gele Kruis West-Vlaanderen, afdeling Torhout, Bruggestraat 134
    8820 Torhout

    050/63 44 00
    anneleen.kimpe@wgkwvl.be

  • Anneleen Lauwerier

    Hever, Guido Gezellestraat 6
    3191 Hever

    015/525884
    Alauwerier@hotmail.com

  • Anneleen Ombelet

    Logopedisch centrum Leuven, Brouwersstraat 43
    3000 Leuven

    0498/72 66 41
    anneleen.ombelet@gmail.com

  • Annelies Danneels

    UZ Gent, De Pintelaan 185
    9000 Gent

    0476/57 15 74
    danneelsannelies@hotmail.com

  • Annelies Aerts

    AZ Sint-Lucas, Groenebriel 1
    9000 Gent

    09/224 58 36
    annelies.aerts@azstlucas.be

  • Annelies Danneels

    UZ Gent - neurologie, De Pintelaan 185
    9000 Gent

    0476/57 15 74
    annelies.danneels@uzgent.be

  • Annelies Morent

    AZ Delta Roeselare, Brugsesteenweg 90
    8800 Roeselare

    051 23 62 47
    Annelies.morent@azdelta.be

  • Annelies Snebbout

    UZ Gent - neurologie, De Pintelaan 185
    9000 Gent

    snebbout.annelies@hotmail.com

  • Annelies Verbist


    akrilena@gmail.com

  • Annemie Rogiers

    St-Rembertziekenhuis, Rembertlaan 21
    8820 Torhout

    050/23 25 53
    Annemie.rogiers@telenet.be

  • Anouck de Bruijn

    Logo+, Grotesteenweg 104
    2600 Berchem

    0499/72 02 34
    anouckdebruijn@outlook.com

  • Anouck de Bruijn

    GZA Sint-Jozef, Molenstraat 19
    2640 Mortsel

    0499/72 02 34
    anouck.debruijn@gza.be

  • Ans Geukens

    Heilig Hartziekenhuis Mol, Gasthuistraat 1
    2400 Mol

    geukensans@hotmail.com

  • Ans Vanneste

    ZNA, C. Weynsstraat 165
    2660 Hoboken

    ans.vanneste@zna.be
    +32 3 830 96 01

  • Arne Neyrinck

    AZ Damiaan Oostende, Gouwelozestraat 100
    8400 Oostende

    arneneyrinck@hotmail.com

  • Astrid Verburg

    Revalidatie & MS centrum overpelt, Boemerangstraat 2
    3900 Overpelt

    0479/30 30 25
    pipoos@telenet.be

  • Athina Dedier

    Logopedie Gent, Burggravenlaan 277
    9000 Gent

    0494/37 36 78
    athinadedier@hotmail.com

  • Barbara Vermeersch

    2 care 4 Thuisverpleging, Vermeersch verpleging, Jan Devischstraat 109
    8300 Knokke-Heist

    0494/62 97 59
    barbara.vermeersch01@gmail.com

  • Barbara Wybouw

    AZ Sint-Jan, Ruddershove 10
    8000 Brugge

    050/45 29 10
    barbarawybouw_07@hotmail.com

  • Barbele  Verheyen 

    Kapelstraat 15
    2360 Oud-turnhout

    0472/89 86 59 
    barbele.verheyen@gmail.com 

  • Bert Hélin

    UZ Gent, dienst neurologie, De Pintelaan 185
    9000 Gent

    bert.helin@uzgent.be

  • Bert Van der Schueren

    Zelfstandige praktijk, Kunstlaan 12
    9000 Gent

    0496/87 78 75
    Vanderschuerenbert@gmail.com

  • Bo Moeraert

    GZA Sint-Vincentius, Sint-Vincentiusstraat 20
    2018 Antwerpen

    0485/25 37 18
    bo.moeraert@gmail.com

  • Brigitte Bouts

    Sint-Katarinaplein 14 A
    3500 Hasselt

    011 22 86 16
    Brigitte.bouts@skynet.be

  • Camelia Bogaert Miclaus

    AZ Sint-Lucas, Groenebriel 1
    9000 Gent

    09/224 65 37
    camelia.bogaertmiclaus@azstlucas.be

  • Carmen Dusautoir

    AZ Sint-Jan, Ruddershove 10
    8000 Brugge

    carmen.dusautoir@azsintjan.be

  • Caroline De Schutter

    Imeldaziekenhuis, Imeldalaan 9
    2820 Bonheiden

    0486/450110
    cacodeschutter@hotmail.com

  • Caroline Volckaert

    OLV Aalst, Moorselbaan 164
    9300 Aalst

    0476/96 82 86
    caroline@familo.be

  • Catherine  Bisceglie 

    Graaf Jansdijk 162
    8300 Knokke

    050/63 39 45 
    Catherine.bisceglie@azzeno.be 

  • Catherine  Bisceglie 

    Gentse Steenweg 151
    9990 Maldegem

    0486/15 75 57 
    Spreekplatform@hotmail.com 

  • Celine Berckmoes

    logopedische praktijk Berckmoes, Markgravelei 51
    2018 Antwerpen

    0486/08 06 42
    celine.berckmoes@gmail.com

  • Celine Van Laecke

    Waregemstraat 116
    9870 Zulte

    0495/14 08 56
    van.laecke.celine@gmail.com

  • Celine Van Laecke

    Guido Gezellelaan 84
    9800 Deinze

    0495140856
    van.laecke.celine@gmail.com

  • Charlotte  Libbrecht 

    AZ Delta, Oude Leielaan 6
    8930 Menen

    056/52 21 36
    charlotte.libbrecht@azdelta.be 

  • Charlotte Carlu

    Het logopediehuis, Onderstraat 96
    9890 Gavere

    0475/33 23 50
    char.carlu@gmail.com

  • Christian de Moor

    zelfstandig, Heindonksesteenweg 176
    2830 Willebroek

    0472/39 37 15
    christian.psy@skynet.be

  • Christine De Swert

    Sint-Vincentius ziekenhuis, Sint-Vincentiusstraat 20
    2018 Antwerpen

    0476/31 57 04
    christine.deswert@gva.be

  • Christine Vercoutere

    Az Damiaan, Gouwelozestraat 100
    8400 Oostende

  • Cindy Reijnders

    Virga Jesse Ziekenhuis, Stadsomvaart 11
    3500 Hasselt

    cindyke_reijnders@hotmail.com

  • Daisy Truyen

    AZ Jan Palfijn Gent, Henri Dunantlaan 5
    9000 Gent

    daisy.truyen@hotmail.com

  • Daisy Truyen

    Groepspraktijk kinesitherapie Wim De Wilde, Stooktestraat 29
    9230 Wetteren

    0472/72 21 83
    daisy.truyen@hotmail.com

  • Davy Vandille

    AZ Sint-Rembert, Sint-Rembertlaan 21
    8820 Torhout

    050/232355

  • Delphine De Geyter

    Zelfstandige praktijk, Nederen Heirweg 8
    8470 Gistel

    0494/27.56.04
    delphine.degeyter@gmail.com

  • Delphine De Geyter

    AZ Damiaan Oostende, Gouwelozestraat 100
    8460 Oostende

    0494/27.56.04
    delphine.degeyter@gmail.com

  • Delphine Rousseau

    AZ Delta, Wilgenstraat 2
    8800 Roeselare

    0495/433612
    logo.delphinerousseau@gmail.com

  • Dirk Claus

    AZ Alma, Moeie 18
    9900 Eeklo

    09/378 62 64
    claus_dirk@telenet

  • Dirk Veracx

    AZ Delta, Rode Kruisstraat 20
    8800 Roeselare

    dirk.veracx@skynet.be

  • Dominique  Raes 

    AZ Delta campus Heilig Hart , Rode Kruisstraat 20
    8800 Roeselare

    051/23 71 51 
    dzp@azdelta.be 

  • Elien Heugebaert

    AZ Groeninge, Kennedylaan 4
    8500 Kortrijk

    0494/61 29 02
    elien_heugebaert@hotmail.com

  • Eline  Huysman 

    zelfstandige, Gevaertsdreef 59
    9700 Oudenaarde

    0472/61 87 71 
    eline.huysman@gmail.com 

  • Eline Geenens

    praktijk BVBA Steeland Oosterzele, Merebaaistraat 9
    9860 Oosterzele

    0498/202675
    elinegeenens@gmail.com

  • Eline Van Kerckhove

    Praktijk voor logopedie, Sint-Sebastiaanstraat 46
    9060 Zelzate

    0485/429931
    Eline.vankerckhove@telenet.be

  • Ella Nuyttens

    AZ Sint-Jan, Ruddershove 10
    8000 Brugge

    050/452910
    ella.nuyttens@azsintjan.be

  • Els  De Groote 

    AZ Alma, Moeie 18
    9900 Eeklo

    09/3760645
    els.degroote@azalma.be 

  • Els Cosyns

    Sint Lucas, Groenebriel 1
    9000 Gent

    els.cosyns@azstlucas.be

  • Els De Blauwer

    AZ Delta, Rode Kruisstraat 20
    8800 Roeselare

    0476/53 67 00

  • Els De Buyck

    AZ Groeninge, Reepkaai 1
    8501 Kortrijk

    0495/67 11 43
    philip_holvoet@skynet.be

  • Els De Cock

    Imeldaziekenhuis, Imeldalaan 9
    2820 Bonheiden

    015/271717
    els.de.cock2@gmail.com

  • Elvira Sigbatullina

    Revalidatie & MS centrum overpelt, Boemerangstraat 2
    3900 Overpelt

    0475/64 53 48
    Elvira.creemers@msreva.be

  • Emma Decabooter

    Zelfstandige praktijk, Grensstraat 3b
    3010 Kessel-Lo

    0472/54 17 02
    emma_decabooter@hotmail.com

  • Emmy Carbonez

    AZ Delta, Rode-Kruisstraat 20
    8800 Roeselare

    0497 41 15 30

  • Emmy Fieremans

    OLV Aalst, Moorselbaan 164
    9300 Aalst

    +32 53 72 41 11
    emmyfieremans@hotmail.com

  • Esther den Doelder

    Logopediepraktijk, Beelbroekstraat 104
    9040 Sint-amandsberg

    0488/585723

  • Eva Geirnaert

    Zelfstandige praktijk, Brugstraat 16
    9921 Vinderhoute

    eva.geirnaert@hotmail.com

  • Famke Wouters

    Kiné Korbeek-Dijle, Beekstraat 6
    3060 Korbeek-Dijle

    0476/40.55.95
    famke@kinekorbeekdijle.be

  • Femke  Verheugen 

    Wijdebroeken 6
    9051 Sint-denijs-westrem

    0496/60 82 85 
    femke.verheugen@gmail.com 

  • Greet Esselens

    UZ Leuven, Herestraat 49
    3000 Leuven

    016/34 28 75
    greet.esselens@uzleuven.be

  • Greet Gevers

    AZ Sint-Jozef, Oude Liersebaan 4
    2390 Malle

    geriatrisch.dzh@emmaus.be

  • Greetje  Verhelst 

    WZC St Bernardus, Koninklijke Baan 18
    8660 De Panne

    058/41 11 33 
    greetje.verhelst@sint-bernardus.be 

  • Griet Delaere

    AZ Groeninge, President Kennedylaan 4
    8500 Kortrijk

    griet.delaere@azgroeninge.be

  • Griet Vanhee

    Pieter de Coninckstraat 23
    8800 Roeselare

    0496/52 27 03
    griet@logopedievanhee.be

  • Gwendy Laperre

    Bond Moyson West-Vlaanderen, Pr. Kennedypark 2
    8500 Kortrijk

    0475/50 46 61
    vadprint@hotmail.com

  • Gwenny Deschrijver

    AZ Delta, Wilgenstraat 1
    8800 Roeselare

    0477/994668
    gwennydeschrijver@live.be

  • Hanelore Meus

    LogoSenSe, Het Bremmeken 5
    2250 Olen

    0472/55 67 87
    hannelore@logosense.be

  • Harmonia  Vision bvba 

    zelfstandige, Merelbekestationplein 14
    9050 Gentbrugge

    0495/26 74 49 
    info@harmonia.be 

  • Hedwig Vlassak

    Revalidatie & MS centrum, Boemerangstraat 2
    3900 Overpelt

    011/80 91 00
    info@msreva.be

  • Heide Vandewiele

    Zelfstandige praktijk, Merelbekestationplein 14
    9050 Gentbrugge

    0495/74 08 47
    info@harmonia.be

  • Heide Vandewiele

    Zelfstandige praktijk, Hansbrug 27
    3120 Keerbergen

    0495/26 74 49
    info@harmonia.be

  • Heidi  Vandewiele 

    zelfstandige, Honsdoekstraat 3
    3120 Tremelo

    0495/26 74 49 
    heidi.vandewiele@telenet.be 

  • Heidi Haesebrouck

    AZ Sint-Jan, Ruddershove 10
    8000 Brugge

    050/452910
    heidi.haesebrouck@azsintjan.be

  • Heleen  Peleman 

    Burggravenlaan 277
    9000 Gent

    0497/13 36 14 
    heleen.peleman@hotmail.com 

  • Helga Van Hauwermeiren

    Zelfstandige praktijk, Roeselarestraat 4
    8830 Hooglede

    0486/347748
    helga.vanhauwermeiren@gmail.com

  • Ilse Hillen

    WZC Huizeken Van Nazareth, Sint-Antoniusstraat 21
    2000 Antwerpen

    0494/50 15 45
    ilse.hillen@gmail.com

  • Ilse Vandenbroucke

    AZ Delta Roeselare, Wilgenstraat 2
    8800 Kortrijk

    -
    ilsevdbroucke@gmail.com

  • Ilse Vandenbroucke

    Zelfstandige praktijk, Nederweg 133
    8870 Izegem

    051/370529
    Ilsevdbroucke@gmail.com

  • Ilse Vandervelden

    Groepspraktijk Cel, Gemeentestraat 227
    3010 Kessel-Lo

    0474/23 40 23
    Ilsevdvd@gmail.com

  • Ilse Vanhaelemeersch

    Bond Moyson West-Vlaanderen, Pr. Kennedypark 2
    8500 Kortrijk

    0496/58 07 77
    Ilse.vanhaelemeersch@gmail.com

  • Ineke Charpentier

    AZ Klina, Augustijnslei 100
    2930 Brasschaat

    0498/66 44 78
    ineke.charpentier@klina.be

  • Inge Wyns

    Abvie, Avenue Einstein 14
    1300 Wavre

    inge.wyns@abbvie.com

  • Ingrid De Deken

    AZ Sint-Lucas Brugge, St-Lucaslaan 29
    8310 Brugge

    bmo@stlucas.be

  • Isabelle Corneillie

    Zelfstandige praktijk, Leopoldlaan 49
    9900 Eeklo

    0497/676334
    isabellecorneillie@hotmail.com

  • Isabelle Pollet

    St-Rembertziekenhuis, Rembertlaan 21
    8820 Torhout

    050/23 20 40
    Isabellepollet25@gmail.com

  • Jan Warrinnier

    Imeldaziekenhuis Bonheiden, Imeldalaan 9
    2800 Bonheiden

    015/506402
    kine.geriatrie@imelda.be

  • Jan Warrinnier

    Oscar van Kesbeeckstraat 52 bus 103
    2800 Mechelen

    0489608192
    jan.warrinnier@outlook.com

  • Jane Van De Walle

    Groepspraktijk Logopedie Van De Walle en team, Poelstraat 84
    9800 Deinze

    0477/25 60 17
    janevdw@telenet.be

  • Janne Wouters

    AZ Sint-Maarten, Rooienberg 25
    2570 Duffel

    0494/31 51 87
    janne.wouters@gmail.com

  • Jennifer Gerits

    MS & revalidatiecentrum Overpelt, Boemerangstraat 2
    3900 Overpelt

    gerits.jennifer@hotmail.com

  • Jente De Rijck

    AMK Essen, Dreef 9
    2910 Essen

    jentederijck@hotmail.com

  • Jessie Heynderickx

    WZC Het Hof, Hofstraat 134
    9100 Sint-Niklaas

    youri.vanpuymbrouck@hethof.be

  • Joeri Houben

    MDT CM Limburg / Thuis blijven wonen, Prins bisschopssingel 75
    3500 Hasselt

    011.29.29.71
    joeri.houben@cm.be

  • Jogien Ancaer

    Logo 2, Parklaan 48
    9300 Aalst

    0498/04 34 50
    jogien_ancaer@hotmail.com

  • Joke Thys

    AZ Delta Roeselare, Rodekruisstraat 20
    8800 Roeselare

    Joke.thys@telenet.be

  • Joke Vandenbroucke 

    Tapuitstraat 88b
    8540 Deerlijk

    0475 403 803
    joke@jokevandenbroucke.be 

  • Jolien De Waele

    Groepspraktijk Kinesitherapie Wim De Wilde, Stooktestraat 29
    9230 Wetteren

    09 365 03 00
    info@kine-wimdewilde.be

  • Jonny Naert

    AZ Delta, Rode Kruisstraat 20
    8800 Roeselare

    051/23 75 01
    jonny.naert@azdelta.be

  • Jos Broekx

    MS & revalidatiecentrum Overpelt, Boemerangstraat 2
    3900 Overpelt

    jos.broekx@msreva.be

  • Jozefien Lobelle

    Zelfstandige praktijk, Hof Somergem 33
    9300 Aalst

    jozefienlobelle@hotmail.com

  • Julie Buys

    Valida Ziekenhuis, Josse Goffinlaan 180
    1082 Sint-Agatha-Berchem

    02/482 41 69
    julie.buys@valida.be

  • Julie Buys

    Zelfstandige praktijk, Kruisstraat 21
    1851 Humbeek

    0495/76 61 56
    spreekbuys@gmail.com

  • Julie Van der Jeucht

    Az Alma, Moeie 18
    9900 Eeklo

    050/72 80 91
    julie.vanderjeucht@azalma.be

  • Julie Van Esbroeck

    WZC Het Hof, Hofstraat 134
    9100 Sint-Niklaas

    0479/854550
    logo@hethof.be

  • Karen Moens

    Pontweg 43B
    9160 Daknam

    0479/60 68 27
    karenmoens@hotmail.com

  • Karen Moens 

    AZ Lokeren, Lepelstraat 2
    9160 Lokeren

    0479/60 68 27 
    karenmoens@hotmail.com 

  • Karin Peeters

    UA, Universiteitsplein 1
    2610 Wilrijk

    karin.peeters@molgen.vib-ua.be

  • Karolien Huyghebaert

    AZ Sint-Lucas Assebroek, Sint-Lucaslaan 29
    8310 Assebroek

    050/36 52 83
    Karolien.huyghebaert@stlucas.be

  • Karolien Maes

    AZ St-Lucas brugge, St-Lucaslaan 29
    8310 Brugge Assebroek

    karolien.maes@stlucas.be

  • Kathleen Vanhove

    Privépraktijk, Sint-Lambertusstraat 44
    2440 Geel

    0472/386051
    kathleenvanhove@hotmail.com

  • Kathy Vankeirsbilck

    AZ Alma, Moeie 18
    9900 Eeklo

    09/376 04 15
    maika.vandaele@azalma.be

  • Katrien Coussement

    OCMW, Hospitaalstraat 10
    9100 Sint-Niklaas

    03/778 57 57
    katrien.coussement@sint-niklaas.be

  • Katrien D'Haese

    AZ Maria-Middelares, Buitenring Sint-Denijs 30
    9000 Gent

    09/246.35.77
    Katrien.d’haese@azmmsj.be

  • Katrien D'Haese

    Zelfstandige praktijk, Hoogstraat 26
    9340 Lede

    0471/71.69.85
    dhaesekatrien@gmail.com

  • Katrien Devidt

    AZ Sint-Rembert, Sint-Rembertlaan 21
    8820 Torhout

    050/232649
    katrien.devidt@azstrembert.be

  • Katrien Robberecht

    zelfstandige praktijk, www.kinekatrien.com, Melkspinde 22
    9310 Baardegem

    0474/66 80 15
    katrien.robberecht@icloud.com

  • Katrijn Heyman

    Az Alma campus Eeklo, Moeie 18
    9900 Eeklo

    0479/75 59 36
    katrijn.heyman@gmail.com

  • Katty Roosen

    Revalidatie & MS centrum, Boemerangstraat 2
    3900 Overpelt

    0473/55 91 77
    katty_roosen@hotmail.com

  • Ken Vandenbroeck

    Kinepraktijk De Borggraeve, Sluisstraat 33
    3500 Hasselt

    011/757288
    ken.vdb@hotmail.com

  • Kevin Van der Meiren

    OCMW Gent Campus de Liberteit, Vroonstalledries 22
    9032 Wondelgem

  • Kim van Opdurp

    AZ Jan Palfijn, Watersportlaan 5
    9000 Gent

    09/224 88 98
    kim.vanopdurp@janpalfijngent.be

  • Kitty Van Hauwermeiren

    AZ Sint-Lucas, Groenebriel 1
    9000 Gent

    0474/337811
    kitty.vanhauwermeiren@azstlucas.be

  • Kris Feyaerts

    Zelfstandige, Stationstraat 20
    3110 Rotselaar

    0486/99 02 75
    kris.feyaerts@telenet.be

  • Kristel Redant

    AZ Maria-Middelares, Buitenring Sint-Denijs 30
    9000 Gent

  • Kristin Schiettecatte

    Az Damiaan, Gouwelozestraat 100
    8400 Oostende

    059 41 68 04

  • Kurt Parmentier

    WZC De Liberteyt (OCMW Gent), Vroonstalledries 22
    9032 Wondelgem

    09 216 10 10
    Kurt.Parmentier@ocmw.gent

  • Laura Vandewalle

    Bond Moyson West-Vlaanderen, Pr. Kennedypark 2
    8500 Kortrijk

    0476/65 62 18
    lauratje_123@hotmail.com

  • Laurence Goeminne

    AZ Sint-Elisabeth, Godveerdegemstraat 69
    9620 Zottegem

    09/3648508
    laurence.goeminne@hotmail.com

  • Leen Boone

    AZ Sint-Maarten, Rooienberg 25
    2570 Duffel

    0485/524427
    leen_boone@skynet.be

  • Leen Lampaert

    AZ St Lucas, centrum voor Parkinson en andere bewegingsstoornissen, Dr. Vanderlinden, Groenebriel 1
    9000 Gent

    09/224 65 37
    leen.lampaert@azstlucas.be

  • Leen Veys

    AZ Groeninge, President Kennedylaan 4
    8500 Kortrijk

    leen.veys@skynet.be

  • Leni Van Mechelen

    Universitair ziekenhuis Antwerpen, Wilrijkstraat 10
    2650 Edegem

    Leni.vm@hotmail.com

  • Leo Wellens

    Zentrum Ambulante Physiotherapie, Steinfeldstr 5
    52222 Stolberg, Duitsland

    089/72 25 37
    leo1958@live.be

  • Lieke  Hoppenbrouwers 

    Schoolstraat 18
    2970 Schilde

    03/354 34 94
    info@groepspraktijkkompas.be

  • Liesbeth  franco 

    AZ Nikolaas, Lodewijk De Meesterstraat 5
    9100 Sint-niklaas

    03/760.76.88
    Liesbeth.franco@aznikolaas.be

  • Liesbeth  Laureyssens 

    Ferdinand Lousbergskaai 143
    9000 Gent

    0499/20 32 08 
    liesbeth_laureyssens@hotmail.com 

  • Liesbeth Bollaert

    UZ Gent - neurologie, De Pintelaan 185
    9000 Gent

    093324725
    liesbeth.bollaert@uzgent.be

  • Liesbeth Laureyssens

    Voistraat 19b
    9420 Vlekkem

    0499 20 32 08
    liesbeth_laureyssens@hotmail.com

  • Liesbeth Munks

    zelfstandige, Muggenstraat 3/bus 5
    3740 Bilzen

    0478/95 00 28
    liesbethmunks@hotmail.com

  • Lieselot Carly

    AZ Delta, Wilgenstraat 2
    8800 Roeselare

    lieselot.carly@azdelta.be

  • Lieselot Lamote

    AZ Delta, Wilgenstraat 2
    8800 Roeselare

    lieselot.lamote@azdelta.be

  • Lieselot Segers

    Logopedieteam Gent, Weibroekdreef 56
    9880 Aalter

    0475/60 96 45
    segers.lieselot@gmail.com

  • Lieslot Verdustert

    AZ Damiaan, Gouwelozestraat 100
    8400 Oostende

    059/416804
    lverduystert@azdamiaan.be

  • Lieve Baetens

    neuropraktijk Persoons Annemie, Boomgaardstraat 1
    3012 Leuven

    0498/11 22 26
    lieve@kinepraktijkpersoons.be

  • Lieve Boogmans

    Imeldaziekenhuis, Imeldalaan 9
    2820 Bonheiden

    0473/512607
    lieve.boogmans@outlook.com

  • Lieve Ooms

    Neuromotorische kinepraktijk, Sweynbeerstraat 17
    1982 Elewijt

    015346192 of 0494447618
    lieve.ooms@gmail.com

  • Lieve Ooms

    Imeldaziekenhuis, Imeldalaan 19
    2820 Bonheiden

    015 50 50 11
    Lieve.ooms@gmail.com

  • Linde Parasie

    Wim De Wilde, Stooktestraat 29
    9230 Wetteren

    0476/52 91 69
    linde@pong.be

  • Linske Loyez

    OLVZ Aalst, Moorselbaan 164
    9300 Aalst

    0497/11 53 67
    linsloyez@msn.com

  • Lise Samaey

    Sint-Rembertziekenhuis, Sint-Rembertlaan 21
    8820 Torhout

    0471/65 37 60
    lisesamaey@hotmail.com

  • Liselotte Broeckaert

    bvba Steeland, Merebaaistraat 9
    9860 Oosterzele

    0485/115 809
    liselotte_broeckaert@hotmail.com

  • Lore  Van Brussel

    Sint-Denijslaan 188
    9000 Gent

    0479/82 65 03 
    info@logopedie-gent.be 

  • Lore  Van Brussel 

    Moorselbaan 164
    9300 Aalst

    0479/82 65 03 
    info@logopedie-gent.be 

  • Lore Kerkhofs

    Revalidatie & MS centrum, Boemerangstraat 2
    3900 Overpelt

    lore.kerkhofs@msreva.be

  • Lore Ketelaars

    AZ Groeninge campus Kennedylaan, President Kennedylaan 4
    8500 Kortrijk

    056 63 69 14
    lore.ketelaars@azgroeninge.be

  • Lucia Vissers

    AZ Klina, Augustijnslei 100
    2930 Brasschaat

    03/3835798
    lucia.vissers@klina.be

  • Lut Vanderwegen 

    zelfstandige, Luikersteenweg  653
    3500 Hasselt

    0494/71 91 16 
    Vanderwegen_lut@hotmail.com 

  • Marc Heylen

    AZ Jan Portaels, Gendarmeriestraat 65
    1800 Vilvoorde

    marc.heylen@azjanportaels.be

  • Marc Verstraeten

    Abbvie, Avenue Einstein 14
    1300 Wavre

    Marc.verstraeten@abbvie.com

  • Maria Mattheijssens

    UA, Universiteitsplein 1
    2610 Wilrijk

    maria.mattheijssens@molgen.vib-ua.be

  • Marieke Remmery

    Zelfstandige praktijk, Houtsaegerlaan 101
    8670 Koksijde

    0476/47 63 21
    remmery.marieke@gmail.com

  • Marijke Pacqueu

    AZ Damiaan, SP neuro, Gouwelozestraat 100
    8400 Oostende

    059/41 40 40
    mpacqueu@azdamiaan.be

  • Marika Gheldof

    zelfstandige groepspraktijk Cura Salus, Westrozebekestraat 4
    8840 Oostnieuwkerke

    051/ 24 13 41

  • Marion vansteenkiste

    AZ Damiaan Oostende, Gouwelozestraat 100
    8400 Oostende

    marion.vansteenkiste@telenet.be

  • Mariska Meijer

    Heerstraat 33
    3900 Overpelt

    0496 25 91 73
    mariska@live.be

  • Mariska Meijer

    Merodelei 38
    2300 Turnhout

    0496-259173
    mariska@live.be

  • Marleen De Geest

    UZ Leuven , Herestraat 4
    3000 Leuven

    0496/14 78 14
    marleendegeest@gmail.com

  • Marleen  Hennin 

    Wit-Gele Kruis West-Vlaand, afd.Poperinge, Switch Road 80
    8970 Poperinge

    057/33 31 16 
    marleen.hennin@wgkwvl.be 

  • Marleen Coppens

    OCMW Gent, Onderbergen 86
    9000 Gent

    marleen.coppens@ocmw.gent

  • Marleen Hennin

    Wit-gele Kruis West-Vlaanderen, afdeling Ieper-Poperinge, Kruiskalsijdestraat 46
    8900 Ieper

    050/63 46 00
    marleen.hennin@wgkwvl.be

  • Marta Salapatek

    AZ Sint-Blasius, Kroonveldlaan 50
    9200 Dendermonde

    0476/39 56 18
    martasalapatek@hotmail.com

  • Martine Vanderhoydonk

    WZC st Antonius /zelfstandig, Rode Kruisstraat 25
    3990 Peer

    089/46 17 69
    m.vanderhoydonk@telenet.be

  • Martine Vanderhoydonk

    Siemenstraat 18
    3960 Bree

    089/46 17 69
    m.vanderhoydonk@telenet.be

  • Melissa Haillez

    Logopraxis, Dorp 31/002
    9185 Wachtebeke

    0498/39 69 71
    melissa.haillez@logopraxis.be

  • Melissa Konings

    zelfstandige praktijk, Pastoor Weytslaan 21/25
    2920 Kalmthout

    0477/40 19 33
    koningsmelissa@hotmail.com

  • Michelle Poncelet

    Jessa campus SU, Diestsesteenweg 8
    3540 Herk de Stad

    0472/24 78 16
    michelle.poncelet@jessazh.be

  • Mieke  Baute 

    Tennisbaanstraat 85
    9000 Gent

    0477/37 10 00 
    bautemieke@gmail.com 

  • Mieke  Van Cauwenberghe 

    Waterstraat 32a
    9220 Hamme

    0499/30 40 53 
    logomiekevc@gmail.com 

  • Mieke Baute

    Zelfstandige praktijk, Tennisbaanstraat 85
    9000 Gent

    0477/37 10 00
    bautemieke@gmail.com

  • Mieke Lamote

    zelfstandig, Noordstraat 61
    8500 Kortrijk

    056/22 04 44
    lamote.mieke@gmail.com

  • Monique  van Dooren 

    Revalidatie en MS centrum , Boemerangstraat 2
    3900 Overpelt

    011/80 91 00 
    info@msreva.be 

  • Nadine  Knockaert 

    AZ Delta campus Heilig Hart ,
    8800 Roeselare

    051/23 75 76 
    heelkundec8@azdelta.be 

  • Nadine Joly

    GZA ziekenhuizen campus Sint Augustinus, Oosterveldlaan 24
    2610 Wilrijjk

    jolynadine@hotmail.com

  • Nancy Hoornaert

    AZ Delta, Rode Kruisstraat 20
    8800 Roeselare

    Nancy.h@telenet.be

  • Nancy Pennemans

    MS & revalidatiecentrum Overpelt, Boemerangstraat 2
    3900 Overpelt

    nancy.pennemans@msreva.be

  • Nathalie Bronckaerts

    Nitroweg 3
    3950 Bocholt

    0484 14 30 45
    natje_br45@msn.com

  • Nathalie Bronckaerts

    Revalidatie & MS centrum, Boemerangstraat 2
    3900 Overpelt

    011809100
    info@msreva.be

  • Nathalie Defour

    Bond Moyson West-Vlaanderen, Pr. Kennedypark 2
    8500 Kortrijk

    0496/57 68 06
    Nathalie.defour@skynet.Be

  • Nele Andries

    IMB/BZIO/Het verhaal, Zeedijk 286-288
    8400 Oostende

    0472/10 60 26
    andries_n@hotmail.com

  • Nele Jacobs


    nele.jacob@telenet.be

  • Peter Monnier

    ASZ, Gasthuisstraat
    9500 Geraardsbergen

    054/34 12 22
    peter.monnier@hotmail.com

  • Piet Temmerman

    AZ Sint-Blasius, Kroonveldlaan 50
    9200 Dendermonde

    0484/94 74 06
    piet.temmerman@azsintblasius.be

  • Renilde Seynaeve

    BZIO dienst logopedie, Zeedijk 286-288
    8400 Oostende

    059/242637
    logo@bzio.be

  • Renilde Seynaeve

    Zelfstandige praktijk, Driftweg 25
    8450 Bredene

    0473/460673
    renildeseynaeve@hotmail.com

  • Ria Flieberg

    AZ Maria-Middelares, Buitenring Sint-Denijs 30
    9000 Gent

    riaflieberg@proximus.be

  • Ronny De Putter

    Sint-Elisabeth ziekenhuis, Godveerdegemstraat 69
    9620 Zottegem

    0477/49 77 37
    rony.de.putter@telenet.be

  • Sabine  Schaubroeck 

    Felix D'Hoopstraat 26
    8700 Tielt

    0474/94 15 41
    sabine.schaubroeck@hotmail.be 

  • Sanne Bogaerts

    Jessa ziekenhuis- campus SU, Diestsesteenweg 8
    3540 Herk-de-stad

    sanne.bogaerts@jessazh.be

  • Sarah Ghysels

    Huize Roborst, Kloosterstraat 1
    9630 Roborst

    0498 81 66 31
    sarah.ghysels@huizeroborst.be

  • Sarah Van de Velde

    AZ Klina, Augustijnslei 100
    2930 Brasschaat

    0498/49 18 38
    sarah.van.de.velde@klina.be

  • Sarah Van Eygen

    AZ Sint-Elisabeth, Godveerdegemstraat 69
    9620 Zottegem

    0479/72 73 28
    sarah.vaneygen@gmail.com

  • Sharon Vermeulen

    AZ Delta, Brugsesteenweg 90
    8800 Roeselare

    051/23 62 47
    sharon.vermeulen@azdelta.be

  • Shauni Goemaere

    AZ Delta Roeselare, Wilgenstraat 2
    8800 Roeselare

    056/66 59 33

  • Silke Cocquyt

    Kinekabinet Wim de Wilde, Stooktestraat 29
    9230 Wetteren

    0496/089229
    silkecocquyt@hotmail.com

  • Sofie  Van Mol 

    AZ Klina , Augustijnslei 100
    2930 Brasschaat

    03 650 50 50
    Sofie.van.mol@klina.be

  • Sofie Denoo

    Az Damiaan, Gouwelozestraat 100
    8400 Oostende

  • Sophie Borgers

    Revalidatie & MS centrum, Boemerangstraat 2
    3900 Overpelt

    0478/68 25 95
    sophieborgers@hotmail.com

  • Sophie Grobet

    Wzc Dijlehof, Minderbroedersstraat 9B
    3000 Leuven

    016/50 95 89
    hertogvanbrabant@dijlehof.be

  • Stefaan vandekinderen

    St Rembrecht, Sint-Rembertlaan 21
    8820 Torhout

    stefaan.vandekinderen@azstrembert.be

  • Stefanie  De Vos 

    Fatimastraat 7A
    9880 Aalter

    0476/33.45.04
    stefanie.devos@hotmail.com 

  • Stefanie De Groote

    AZ Jan Palfijn, Watersportlaan 5
    9000 Gent

    0496/29 68 78
    stefaniedegroote1@telenet.be

  • Stefanie De Muynck

    Privépraktijk, Leopoldlaan 49
    9900 Eeklo

    0494689594
    stefaniedemuynck.logopedie@gmail.com

  • Stefanie De Vos

    Zelfstandige praktijk, Kerkstraat 17
    8470 Gistel

    0476/33.45.04
    stefanie.devos@gmail.com

  • Stephan Van Trimpont

    ASZ Geraardsbergen, Gasthuistraat 4
    9500 Geraardsbergen

    stephan.vt@fulladsl.be

  • Stephanie Coppens

    Zelfstandige praktijk, Wittewalle 100
    9041 Oostakker

    0496/27 96 37
    stephanie.coppens.logo@gmail.com

  • Stephanie Corneillie

    groepspraktijk Logopedie Stefanie De Muynck, Leopoldlaan 49
    9900 Eeklo

    0497/67 63 34
    isabellecorneillie@hotmail.com

  • Stephie Willemyns

    Groepspraktijk Logopedie Van De Walle en team, Poelstraat 84
    9800 Deinze

    0486/12 73 18
    stephie.willemyns1@telenet.be

  • Stephie Willemyns

    Zelfstandige praktijk, Tieltseweg 52
    8720 Dentergem

    0486/12 73 18
    stephie.willemyns1@telenet.be

  • Susanne  Op de Beeck 

    Zwartzustersvest 47
    2800 Mechelen

    015/29 64 06 
    susanne.op.de.beeck@emmaus.be 

  • Tania Lamote

    AZ Sint-Lucas, Sint-Lucaslaan 29
    8310 Brugge

    tania.lamote@telenet.be

  • Tanny  De Wolf 

    Natienlaan 285
    8300 Knokke

    050/61 93 19 
    Tanny.DeWolf@wgkwvl.be 

  • Tessa  Cuyvers 

    Graspieperhof 15
    9080 Lochristi

    0478/75 54 71 
    tessacuyvers@gmail.com 

  • Tine Boeckx

    Medtronic, Burgemeester Etienne Demunterlaan 5
    1090 Jette

    02/460 26 67
    tine.boeckx@medtronic.com

  • Tine Depoorter

    AZ Delta Roeselare, Wilgenstraat 2
    8800 Roeselare

    051/23 74 74
    tine.depoorter@azdelta.be

  • Tineke Dejaegher

    UZ Gent - neurologie, De Pintelaan 185
    9000 Gent

    dejaegher_tineke@hotmail.com

  • Tinneke  Bonneel 

    AZ Delta campus Heilig Hart ,
    8800 Roeselare

    051/23 71 51 
    dzp@azdelta.be 

  • Tiny Geens

    PGC De Zaat, Philipe Saveryslaan 43
    9140 Temse

    0498/77 14 56
    Geens.Tiny@telenet.be

  • Tiny Weymans


    kine.terwilgen@sint-niklaas.be

  • Tom  Steeland 

    Merebaaistraat 9
    9860 Oosterzele

    0476/94 69 43 
    tomsteeland@hotmail.com 

  • Tom Heremans

    UZA, Wilrijkstraat 10
    2650 Edegem

    tom.heremans@uza.be

  • Valery Termont

    UZ Gent, De Pintelaan 185
    9000 Gent

  • Van Laecke  Celine 

    Waregemstraat 116
    9870 Zulte

    0495/14 08 56 
    van.laecke.celine@gmail.com 

  • Veerle Demey

    Onze Lieve Vrouw Ziekenhuis, Moorselbaan 164
    9300 Aalst

  • Veerle Hautekeete

    UZ Gent - neurologie, De Pintelaan 185
    9000 Gent

    09/3324725
    veerle.hautekeete@gmail.com

  • Veerle Ven

    WZC Dijlehof, Minderbroederstraat 9B
    3000 Leuven

    016/29 31 42
    kine@dijlehof.be

  • Veronique Cools

    AZ Klina, Augustijnslei 100
    2930 Brasschaat

    veronique.cools@klina.be

  • Veronique Van Noyen

    Imeldaziekenhuis, Imeldalaan 9
    2820 Bonheiden

    015/50 64 08
    veronique.van.noyen@imelda.be

  • Vincent Crosiers

    Privépraktijk, Bredabaan 723
    2930 Brasschaat

    0488/808895
    vincent.crossiers@hotmail.com

  • Wally Vroegop-Van Halderen

    Statiestraat 45 bus 1
    2920 Kalmthout

    03/666 44 56
    walpie@skynet.be

  • Wim De Wilde

    Groepspraktijk Kinesitherapie Wim De Wilde, Stooktestraat 29
    9230 Wetteren

    09 365 03 00
    info@kine-wimdewilde.be

  • Winny Depaepe

    AZ Delta Roeselare, Wilgenstraat 2
    8800 Roeselare

    0494/17 86 57
    wdepaepe@azdelta.be

  • Xandrien De Waele

    UZ Gent/Kinekabinet Wim de Wilde, Stooktestraat 29
    9230 Wetteren

    0472/595899
    xandrien.dewaele@hotmail.be

  • Yana Herremans

    A.Z. Sint-Elisabeth, Godveerdegemstraat 69
    9620 Zottegem

    opleidingen@sezz.be

  • Yoni Herbots

    Bond Moyson West-Vlaanderen, Pr. Kennedypark 2
    8500 Kortrijk

    0496/58 07 56
    yoni.herbots@bondmoyson.be

  • Zoë Van de Cruys

    UZA - Neurologie, Wilrijkstraat 10
    2650 Antwerpen

© 2015 alle rechten voorbehouden
Privacy & cookie disclaimer
Webdesign thinline.be